RODO

Szanowni Państwo,
Od dnia 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać nowe rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich informacji (nazwa RODO) oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
1. W świetle powyższego informujemy, że: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych (dalej: Administrator) jest P.H.U. INTER-CAFE, ul. T.Kościuszki 34, 42-122 Ostrowy nad Okszą, NIP: 5741009882. Z Administratorem można się kontaktować pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul.T. Kościuszki 34, 42-122 Ostrowy nad Okszą lub email: info@ikarnet.net
2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO, tj. w oparciu o niezbędność przetwarzania do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora.
3. Prawnie uzasadnione interesy realizowane przez Administratora polegają na oferowaniu klientom produktów i usług z zakresu rozwiązań informatycznych, telekomunikacyjnych.
4. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane ręcznie oraz automatycznie w celu dostarczania klientom firmy P.H.U. Inter-Cafe kompleksowej informacji gospodarczej w ramach oferowanych przez nas usług, w celu prowadzenia działalności gospodarczej zgodnie z przepisami prawa (księgowość) jak również w celach statystycznych.
Firma nie udostępnia danych innym podmiotom, chyba, że zostały zawarte dodatkowe ustalenia w tym zakresie z Państwem.
5. Administrator przetwarza Państwa dane osobowe w zakresie, w jakim są one udostępniane przez źródła publicznie - tj. dostępne na stronach www oraz rejestry urzędowe.
6. W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo do: - żądania od Administratora dostępu do Pani/Pana danych osobowych, - żądania od Administratora sprostowania Pani/Pana danych osobowych, - żądania od Administratora usunięcia Pani/Pana danych osobowych, - żądania od Administratora ograniczenia przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, - wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/pana danych osobowych, - przenoszenia Pani/Pana danych osobowych, - wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Z powyższych praw można skorzystać poprzez: kontakt e-mailowy pod adresem: info@ikarnet.net lub za pomocą poczty tradycyjnej, listownie na adres: ul.T. Kościuszki 34, 42-122 Ostrowy nad Okszą. Informujemy również, że:
7. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.
Pozdrawiamy, Administrator Danych Osobowych P.H.U "Inter-Cafe".

Kontakt:
P.H.U. "Inter-Cafe"
ul. T. Kościuszki 34
42-122 Ostrowy nad Okszą
NIP: 574-100-98-82

tel. +48 692 486 236
pn. - pt. godz. 9.00-17.00
email:info(at)ikarnet.net
Sieć światłowodowa

Jesteśmy jedyną firmą w powiecie kłobuckim oferującym klientowi końcowemu położoną w ziemi sieć światłowodową (Telewizja Multimedialna + Internet + Telefon). W porównaniu do światłowodów na słupach charakteryzuje się ona niezawodnością i stabilną pracą urządzeń końcowych. Bogaty wybór pakietów prędkości Internetu dla klienta końcowego, prędkość nawet 600Mbit/s. Brak opłaty przesyłowej !!! więcej

Telewizja Multimedialna

Nowa oferta telewizji multimedialnej w naszej sieci. Do dyspozycji jest ponad 189 kanały w podstawowych pakietach plus kanały w pakietach premium i tematycznych. Oferta posiada najbardziej treściwe, wartościowe i interesujące programy. Cena najtańszego pakietu to 24,00zł. więcej


Telefonia Komórkowa

Nowa oferta telefonu mobilnego w naszej sieci. Cena najtańszego pakietu już w abonamencie za 14,90zł w tym rozmowy do sieci stacjonarnych jak i komórkowych więcej Dodatkowo posiadamy w usłudze Internet Mobilny więcej oraz telefon stacjonarny !!! więcejStrona główna    Internet    Telefon    Telewizja    Hosting     O firmie     Kontak    P.H.U. "Inter-Cafe" Marianna Pełka, ul. T. Kościuszki 34, 42-122 Ostrowy nad Okszą, NIP: 574-100-98-82

© Inter-Cafe Internet Service Provider