O firmie

Świadczymy usługi z branży telekomunikacyjnej tj. dostępu do sieci Internet od 2002 roku początkowo w technologii radiowej. Nasza firma jest połączeniem wiedzy, doświadczenia oraz pasji. Bezwzględnym priorytetem jest jakość świadczonych usług, dlatego też firma ukierunkowana jest na ciągły rozwój przynoszący zadowolenie obecnych i przyszłych klientów.

Od 2011 roku uruchomiliśmy sieć światłowodową w województwie śląskim (powiat kłobucki) w techologii FTTH (Fier To The Home). Dzięki niej dotarliśmy do klienta z usługą internetu szerokopasmowego, telefonu oraz telewizji multimedialnej.
Od 2019 roku uruchomiliśmy sieć światłowodową w województwie wielkopolskim (obecnie powiat kaliski), którą w dalszym ciągu robudowujemy dołączając kolejne lokalizacje. Do jej budowy wykorzystano sprawdzone urządzenia najwyższej jakości, gwarantujące wysoką niezawodność.

Poza usługami dostępu do sieci Internet oraz telewizji multimedialnej jak i telefonii komórkowej świadczymy usługi wdmuchiwania światłowodów (średnice kabla już od 1mm), podwieszania światłowodów oraz spawania i pomiarów światłowodowych. Wykonujemy prace dla największym operatorów w Polsce.

Kontakt:
tel. 692 486 236
pn. - pt. godz. 9.00-17.00
email:info(at)internetswiatlowodem.pl
Sieć światłowodowa

Jesteśmy firmą oferującą sieć światłowodową w techologii FTTH (Fier To The Home). Dzięki niej dotarliśmy do klienta końcowego z usługą internetu szerokopasmowego, telefonu oraz telewizji multimedialnej. Oferujemy bogaty wybór pakietów prędkości Internetu światłowodowwgo dla klienta końcowego, prędkość nawet 500Mbit/s. więcej

Telewizja Multimedialna

Nowa oferta telewizji multimedialnej w naszej sieci. Do dyspozycji jest ponad 170 kanałów w podstawowych pakietach plus kanały w pakietach premium i tematycznych. Oferta posiada najbardziej treściwe, wartościowe i interesujące programy.
Cena najtańszego pakietu to 45zł. więcej


Telefon Satcjonarny oraz Mobilny

Nowa oferta iFon, telefonu stacjonarnego w naszej sieci. Cena najtańszego pakietu to 10zł. Dodatkowo tanie rozmowy lokalne, międzymiastowe, międzynarodowe i na komórki, oraz w naszej sieci rozmowy za 0zł !!! więcej Dodatkowo posiadamy w usłudze Telefon Mobilny oraz Internet Mobilny !!! więcejStrona główna    Internet    Telefon    Telewizja    Hosting     O firmie     Kontak   

©Internet Service Provider